60 wielkopolskich kajakarzy z dofinansowaniem do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży


W dniach 3-6 sierpnia br. w Bydgoszczy odbędzie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kajakarstwie. Poniżej podajemy wykaz zawodników, którzy uzyskali kwalifikacje miejsc dla macierzystych klubów, dofinansowywanych ze środków FRKF MSiT podczas OOM-MPJM.

Kajakarze:

  1. Bartosz Hałas – AZS AWF Poznań
  2. Wojciech Bober – AZS AWF Poznań/ ZSMS
  3. Maksymilian Gartskiewicz – AZS AWF Poznań/ ZSMS
  4. Szymon Klonowski – AZS AWF Poznań
  5. Dastin Malinowski – AZS AWF Poznań
  6. Filip Maliński – AZS AWF Poznań
  7. Kornel Wąsowicz – AZS AWF Poznań
  8. Dawid Tysowski – AZS AWF Poznań
  9. Patryk Koszlajda – AZS AWF Poznań
  10. Jurek Wrzesiński – AZS AWF Poznań
  11. Stanisław Szafraniec – Posnania Poznań
  12. Kacper Imieliński – Posnania Poznań
  13. Dawid Karasiewicz – Posnania Poznań
  14. Filip Kotewicz – Posnania Poznań
  15. Maciej Dziuba – Posnania Poznań
  16. Jakub Koperski – Posnania Poznań
  17. Kacper Kulesza – Posnania Poznań
  18. Antoni Pietrzak – Posnania Poznań
  19. Jędrzej Krupecki – Posnania Poznań
  20. Hubert Krupecki – Posnania Poznań
  21. Marcin Nowacki – Zryw Wolszyn
  22. Damian Liskowiak – Zryw Wolszyn
  23. Wiktor Piechocki – Zryw Wolszyn
  24. Dominik Utrata – Zryw Wolszyn
  25. Miłosz Ziółkowski – Stomil Poznań/ ZSMS
  26. Mateusz Ziółkowski – Stomil Poznań
  27. Bartosz Jakubowski – Stomil Poznań
  28. Oleg Kindler – Błyskawica Rokietnica
  29. Jakub Kubiak – Błyskawica Rokietnica
  30. Paweł Grześ – UKS Kajak Trzcianka
  31. Jakub Stepun – UKS Kajak Trzcianka
  32. Jakub Muchajer – UKS Kajak Trzcianka
  33. Krzysztof Szadkowski – UKS Kajak Trzcianka
  34. Maciej Majchrzak – UKS Kajak Trzcianka
  35. Jakub Misztak – UKS Kajak Trzcianka
  36. Oskar Smektała – AZS Politechnika Poznańska
  37. Wojciech Urbański – AZS Politechnika Poznańska

Kajakarki:

  1. Patrycja Hołysz – Energetyk Poznań/ ZSMS
  2. Natalia Wojciechowska – Energetyk Poznań
  3. Patrycja Lebioda – UKS Kajak Trzcianka
  4. Emilia Marciniak – UKS Kajak Trzcianka
  5. Nikola Sita – Zryw Wolsztyn
  6. Urszula Słowińska – Zryw Wolsztyn
  7. Laura Tomiak – Zryw Wolsztyn
  8. Zuza Hałas – AZS AWF Poznań
  9. Weronika Waligóra – AZS AWF Poznań
  10. Emilia Tomidajewicz – Warta Poznań
  11. Wiktoria Rurek – Warta Poznań
  12. Marta Tutaj – Warta Poznań

Kanadyjkarze:

  1. Bartosz Masłowski – Warta Poznań
  2. Kacper Bogajczyk – AZS AWF Poznań
  3. Szymon Szczepaniak – AZS AWF Poznań
  4. Igor Stasik – AZS AWF Poznań
  5. Jakub Rutkiewicz – AZS AWF Poznań
  6. Michał Michalik – Posnania Poznań/ ZSMS
  7. Sebastian Popielski – AZS AWF Poznań
  8. Mateusz Szuba – Posnania Poznań
  9. Dawid Kozio – Posnania Poznań
  10. Aleksander Przybylski – Posnania Poznań

Kanadyjkarki:

  1. Patrycja Mendelska AZS AWF Poznań