Aktualności


Kajakarze nagrodzeni przez Marszałka w Poznaniu   Recently updated !

W tym roku Samorząd Województwa Wielkopolskiego po raz pierwszy przyznał stypendia olimpijskie dla zawodników, którzy uzyskali wyniki uprawniające do startu w Igrzyskach Olimpijskich, Igrzyskach Paraolimpijskich oraz Igrzyskach Głuchych. Pierwszą stypendystką olimpijską została lekkoatletka Joanna Fiodorow z OS AZS Poznań.


Wielkopolska Gala Kajakarzy   Recently updated !

1 grudnia 2019 roku o godz. 13:30 w auli Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego (przy ul. Starołęckiej 36 w Poznaniu, I piętro) odbędzie się Wielkopolska Gala Kajakarzy.


Poprawione końcowe wyniki Konsultacji juniorów   Recently updated !

W dniach 25-27 października w Wałczu odbył się 3 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów i Seniorów w kajakarstwie. Oprócz rywalizacji na wodzie (na dystansie 2000 i 1000m) zawodnicy konkurowali również na lądzie. A oto wyniki ogólne sprawdzianów juniorów:


Poprawione wyniki Konsultacji Juniorów PZKaj   Recently updated !

W miniony weekend 25-27 października w Wałczu odbył się 3 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów i Seniorów w kajakarstwie. Zawodnicy rywalizowali m.in. w konkurencjach na wodzie. A oto zwycięzcy przejazdów indywidualnych juniorów:


Znamy kalendarz WZKaj na 2020 rok

14 imprez w Wielkopolsce czeka na wszystkich sympatyków kajakarstwa. Duże emocje czekają nas już zimą podczas III Mistrzostw Polski na Ergometrach Kajakowych (15 lub 16 lutego). Najważniejsze odbędą się jednak oczywiście latem: