Aktualności


Poznańscy kajakarze już po tygodniowej kwarantannie

Od 23 marca 11 zawodników sekcji kajakowej KS Energetyk Poznań przebywa na klubowej przystani w czternastodniowej kwarantannie. Kajakarze wraz z trenerem trafili na kwarantannę po powrocie ze zgrupowania w Ochrydzie w Macedonii. Jak zapewnia trener do tej pory zawodnicy czują się dobrze i nic im nie dolega i jak na razie nawet humory wszystkim dopisują. […]


Regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego odwołane

W związku z trwającym zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 informujemy, że zaplanowane na sobotę 4 kwietnia regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego 2020 – Ogólnopolskie Regaty WZKaj zostały odwołane. O ewentualnym nowym terminie zawodów będziemy Państwa na bieżąco informować.


Apel

Szanowni Państwo W związku zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 kierujemy do Państwa prośbę o odpowiedzialne współdziałanie w ramach prowadzonej przez nas wszystkich działalności. Korzystanie z oferty klubów i obiektów sportowych bezwzględnie musi uwzględniać konieczność zachowania najwyższych standardów czystości i higieny. Z uwagi na specyfikę naszych działań, należy zachować szczególną dokładność przy dezynfekcji i […]


Ranking WZKaj odwołany

Szanowni Państwo W związku z zaleceniami Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz Ministra Sportu dotyczącymi zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 informujemy, że zaplanowany na sobotę 14 marca Ranking Młodzików i Dzieci WZKaj został odwołany. O ewentualnym nowym terminie zawodów będziemy Państwa na bieżąco informować.


Karolina Naja zawodniczką Posnanii

Miło nam jest poinformać, że Karolina Naja została oficjalnie zawodniczką KS Posnanii Poznań. Ta niezwykle miła informacja została podana oficjalnie podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się w poniedziałek 2 marca na obiektach Posnanii przy ul. Słowiańskiej w Poznaniu.