Mistrzowie Sportu Wielkopolski 2018


To już druga edycja plebiscytu Mistrzowie Sportu Wielkopolski 2018, mającego na celu docenienie najpopularniejszych sportowców, juniorów, trenerów oraz drużyn sportowych przez mieszkańców Wielkopolski.

W imieniu organizatorów (Polska Press) zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń w kategoriach seniorskich i juniorskich reprezentantów z Państwa klubu, którzy odnoszą największe sukcesy oraz są najbardziej utalentowani (można zgłaszać kilku kandydatów w obrębie jednej kategorii):

  • Najpopularniejszy sportowiec senior 2018 roku (kobiety)
  • Najpopularniejszy sportowiec senior 2018 roku (mężczyźni)
  • Najpopularniejszy sportowiec junior 2018 roku (kobiety)
  • Najpopularniejszy sportowiec junior 2018 roku (mężczyźni)
  • Najpopularniejszy trener 2018 roku

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci wszystkich kategorii zostaną wybrani w każdym z wielkopolskich powiatów oraz w Poznaniu. Awansują oni do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Zwycięzcy etapu wojewódzkiego oprócz atrakcyjnych nagród (weekendowe pobyty SPA i vouchery wycieczkowe) otrzymają specjalne medale Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz zaproszenie dla dwóch osób na jubileuszowy, 61. BAL SPORTOWCA Głosu Wielkopolskiego – najstarszy
i najbardziej prestiżowy bal w Wielkopolsce z udziałem mistrzów sportu, władz samorządowych, dziennikarzy oraz środowisk biznesowych. Podczas balu laureaci zostaną uhonorowani razem z najlepszymi sportowcami Wielkopolski w 2018 roku.

Kompletne zgłoszenie, które powinno zawierać: imię i nazwisko, zdjęcie, adres mailowy oraz numer komórkowy kandydata bardzo prosimy wysłać na adres: plebiscyt.sport@polskapress.pl do dnia 26 listopada 2018 roku.

Szczegółowe informacje oraz aktualne wyniki plebiscytu można znaleźć na naszym serwisie internetowym www.gloswielkopolski.pl/mistrzowiesportu.