Program Międzynarodowych Długodystansowych Mistrzostw Polski w kajakarstwie


Już w najbliższy weekend 16 – 17 września na rzece Netta w Augustowie odbędą się Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski w kajakarstwie. Organizatorem zawodów na zlecenie Polskiego Związku Kajakowego będzie klub AKS Sparta Augustów. W imprezie weźmie udział ponad 500 zawodników z 60 klubów, w tym na specjalne zaproszenie organizatorów m.in. z Litwy i Niemiec.

Minutowy program wyścigów

Dzień 1 zawodów: 16 września 2017

K-1 10.000m seniorek początek godz. 08:00

K-2 10.000m juniorek początek godz. 08:05

K-2 5.000m młodzików początek godz. 09:00

K-1 10.000m mł juniorek początek godz. 09:05

K-1 10.000m seniorów początek godz. 10:00

C-1 10.000m juniorów początek godz. 11:00

C-2 2.000m chłopców brak wyścigu

K-2 5.000m młodziczek początek godz. 11:05

K-1 5.000m młodzików początek godz. 12:00

K-2 2.000m dziewcząt początek godz. 12:05

K-1 2.000m chłopców początek godz. 12:40

C-1 2.000m młodziczek początek godz. 12:45

C-2 10.000m seniorów początek godz. 13:00

K-1 10.000m juniorów początek godz. 13:05

Uroczyste Otwarcie Mistrzostw godz.14.30

K-2 10.000m mł juniorów początek godz. 15:30

C-2 10.000m mł juniorów początek godz. 15:35

C-1 3.000m mł juniorek początek godz. 16:40

K-1 5.000m weteranów początek godz. 17:00

C-1 5.000m weteranów początek godz. 17:05

Dzień 2 zawodów: 17 września 2017

K-2 10.000m juniorów początek godz. 08:00

C-1 10.000m seniorów początek godz. 08:05

K-1 10.000m mł juniorów początek godz. 09:00

C-2 5.000m młodzików początek godz. 09:05

K-2 10.000m seniorek początek godz. 10:00

C-1 5.000m młodzików początek godz. 10:05

C-2 10.000m juniorów początek godz. 11:00

K-1 5.000m młodziczek początek godz. 11:05

K-2 2.000m chłopców początek godz. 12:00

K-1 2.000m dziewcząt początek godz. 12:05

C-1 2.000m chłopców początek godz. 12:20

C-1 1.000m dziewcząt początek godz. 12:25

K-2 10.000m seniorów początek godz. 12:50

C-1 10.000m mł juniorów początek godz. 12:55

K-1 10.000m juniorek początek godz. 14:00

K-2 10.000m mł juniorek początek godz. 14:05

C-1 5.000m juniorek początek godz. 15:00

C-1 8.000m seniorek początek godz. 15:05

Program zawodów