V Regaty kajakowe o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej


W minioną sobotę, 14 września na rzece Warcie w Poznaniu (przy moście Rocha) ponad 150 zawodników z 8 klubów rywalizowało o 28 kompletów w ramach V Regat kajakowych o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej. Impreza odbyła się w ramach V Pikniku Poznańskich Olimpijczyków (dofinansowanego ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania). A oto medaliści poszczególnych konkurencji:

foto organizator

K1 1000m młodziczek (2005) – Zuzanna Gościniak (KS AZS-AWF Poznań)

C1 1000m młodzików (2006) – Marceli Krawiec (KS Warta Poznań)

K1 1000m dziewczynek (2007) – Mateusz Purczyński (KS AZS-AWF Poznań)

C1 1000m młodziczek (2005/06) – Patrycja Szymańska (KS Warta Poznań)

K1 1000m młodzików (2006) – Igor Płaczek (KS Posnania Poznań)

C1 500m chłopców (2008/09) – Kacper Stanek (KS Warta Poznań)

K1 1000m dziewczynek (2007) – Wiktoria Loba (KS Posnania Poznań)

C1 1000m młodzików (2005) – Kacper Grzelski (KS Posnania Poznań)

C1 500m dziewczynek (2008/09) – Amelia Sołtyńska (KS Posnania Poznań)

K1 500m dziewczynek (2008/09) – Julia Piasecka (UKS COPAL Trzcianka)

SUP 1000m – Monika Broniecka

K1 1000m młodzików (2005) – Kacper Konieczny (KS Posnania Poznań)

C1 1000m dzieci (2007) – Alex Wilga (KS Warta Poznań)

SUP 1000m – Krzysztof Mruk

T1 500m – Jan Urbański (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

K1 1000m młodziczek (2006) – Justyna Przybylak (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

SUP 4000m OPEN – Michał Czekoński

K1 500m chłopców (2008/09) – Jakub Dedra (UKS Zalew Jerzykowo)

T1 500m – Anna Zagórska (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

K1 1000m juniorów mł. – Jan Wiśniewski (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

C1 1000m OPEN, junior/ junior mł. – Weronika Szymańska (KS Warta Poznań)

T2 500m – Oskar Smektała/ Jan Urbański (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

K1 1000m juniorów – Wojciech Urbański (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

C1 1000m OPEN – Mateusz Cybula (KS Warta Poznań)

K1 1000m junior mł. – Matylda Kubiak (KS Warta Poznań)

T2 500m – Amelia Ludwiczak/ Zofia Kobryń (KS AZS-AWF Poznań)

K1 1000m OPEN – Jan Urbański (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

Wyniki