Wyniki Błyskawica OPEN oraz Rankingu młodzików i dzieci


Piękna słoneczna pogoda i niemal tropikalna aura towarzyszyła zawodnikom, którzy w sobotę 15 czerwca na Jeziorze Pamiątkowskim wystartowali w Regatach Kajakowych Błyskawica OPEN  oraz  Rankingu  młodzików i dzieci WZKAJ 2018/2019. Organizatorem imprezy, w której udział wzięli wodniacy z 13 klubów był UKS „Błyskawica” Rokietnica i Wielkopolski Związek Kajakowy. Regaty były także kontynuacją Rankingu Dzieci i Młodzików  WZKaj 2018/2019. A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

K2 500m jun. Mł. – Oliwia Klemczak/Weronika Jackowska (Energetyk Poznań)

K4 500m młodziczek – Lidia Bartkowiak/ Zuzanna Gościniak/ Amelia Ludwiczak/ Zofia Kobryń (AZS-AWF Poznań)

K1 1000m dzieci (2007) – Mateusz Purczyński (AZS-AWF Poznań)

C1 1000m młodzików (2005) – Mateusz Wojkiewicz (KS Warta Poznań)

K2 500m jun. mł. – Tomasz Koperski/ Mateusz Pietrzak (Posnania Poznań)

K1 1000m dzieci (2008 i młodsi) – Arnold Węcławek (UKS Błyskawica Rokietnica)

C1 1000m młodzików (2006) – Marceli Krawiec (Warta Poznań)

C2 500m młodziczek – Zuzanna Kinast/ Marta Brzezińska (Posnania Poznań)

K1 1000m młodzików (2006) – Thomas Scibilia (Posnania Poznań)

K2 500m młodziczek – Daria Kasperek/ Justyna Przybylak (OŚ AZS Politechniki Poznań)

K1 1000m młodzików (2005) – Kacper Konieczny (Posnania Poznań)

K4 500m jun. mł. – Weronika Aleksandrowicz/ Jadwiga Dobrowolska/ Weronika Jackowska/ Oliwia Klemczak (KS Energetyk Poznań)

C1 500m dzieci – Alex Wilga (Warta Poznań)

K1 1000m dzieci – Wiktoria Loba (Posnania Poznań)

C2 500m młodzików – Kacper Filipczak/ Kacper Grzelski (Posnania Poznań)

K4 500m dzieci – Wiktor Ignaszewski/ Grzegorz Wawrzyniak/ Szymon Nieskurski/ Marcel Raszeja (KS Posnania Poznań)

K1 1000m młodziczek (2005) – Zuzanna Gościniak (AZS-AWF Poznań)

C1 500m młodziczek – Patrycja Szymańska (Warta Poznań)

K2 500m młodzików – Mikołaj Rechul/ Aleksander Woronkiewicz (AZS-AWF Poznań)

K1 500m jun. mł. – Aleksander Kajdanek (Energetyk Poznań)

K1 500m Open – Zuzanna Węcławek (AZS-AWF Poznań)

K4 500m dziewczynek – Nadia Góźdż/ Noemi Chmura/ Emilia Szczublewska/ Wiktoria Szott (MOSW Choszczno)

K2 500m dzieci – Mateusz Purczyński/ Mateusz Rechul (AZS-AWF Poznań)

K1 500m Open – Kacper Dratwa (Energetyk Poznań)

K2 500m dzieci – Karolina Zapała/ Julia Piasecka (UKS COPAL Trzcianka)

K1 1000m młodziczek (2006) – Justyna Przybylak (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

K4 500m młodzików – Mikołaj Mermela / Igor Wyszkowski/ Mikołaj Wąsowicz

Aleksander Zieliński (AZS-AWF Poznań)

K1 500m jun. mł. – Weronika Jackowska (Energetyk Poznań)

K4 500m jun. mł. – Tomasz Koperski/ Mateusz Pietrzak/ Nicholas Scibilia/ Wiktor Walkowiak (KS Posnania Poznań)

Wszystkie wyniki