Wyniki konsultacji jesiennych juniorów


W miniony weekend ponad 400 juniorów wystartowało w jesiennych konsultacjach w kajakarstwie, które odbyły się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu. Celem konsultacji było sprawdzenie i określenie poziomu sprawności wszechstronnej i specjalnej w tym okresie oraz wyselekcjonowanie dwustu zawodników i zawodniczek, którzy zostaną powołani na koszt PZKaj na 1 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów, planowanych w terminie 21-22.04.2018 r., ponadto: ustalenie kadry narodowej juniorów i kadetów (zgodnie z obowiązującym regulaminem), wyłonienie zwycięzców 5PP-ZKJ (końcowy wynik). Na wodzie zawodnicy musieli zmierzyć się z dystansem na 2000 i 1000 metrów. Najlepiej w tej rywalizacji poradzili sobie:

źródło Polski Związek Kajakowy, zdj. Beata Sokołowska-Kulesza

Kajakarze:

  • woda juniorzy – Jakub Żukowski – Olimpia Elbląg
  • woda juniorzy młodsi – Bartosz Hałas (AZS AWF Poznań)
  • bieg 30m juniorzy – Damian Michalak (KKS Nowa Sól)
  • bieg 30m juniorzy młodsi – Jakub Kozieł (Admira Gorzów WLKP)
  • bieg 1500m juniorzy – Damian Michak (KKS Nowa Sól)
  • bieg 1500m juniorzy młodsi – Emil Czepe (Orzeł Wałcz)
  • poręcze i drążek juniorzy – Jakub Żukowski (Olimpia Elbląg)
  • poręcze i drążek juniorzy młodsi – Szymon Klonowski (AZS AWF Poznań)
  • pływanie juniorzy – Wojciech Majewski (Rzeszowski Klub Kajakowy)
  • pływanie juniorzy młodsi – Emil Czepe (Orzeł Wałcz)
  • rzut piłką juniorzy – Daniel Cedrowski (MKS – MOS Wrocław)
  • rzut piłką juniorzy młodsi – Adrian Zychowicz (G’Power Gorzów WLKP)
  • siła/ moc juniorzy – Bartosz Grabowski (Włókniarz Chełmża)
  • siła/ moc juniorzy młodsi – Szymon Klonowski (AZS AWF Poznań)
  • siła/ praca juniorzy – Stanisław Szafraniec (Posnania Poznań)
  • siła/ praca juniorzy młodsi – Emil Czepe (Orzeł Wałcz)
  • wyniki ogólne juniorzy – Hubert Nowaczyk (Zawisza Bydgoszcz)
  • wyniki ogólne juniorzy młodsi – Emil Czepe (Orzeł Wałcz)

Kanadyjkarze:

  • juniorzy – Adrian Kłos (Astoria Bydgoszcz)
  • juniorzy młodsi – Szymon Szczepaniak (AZS AWF Poznań)
  • bieg 30m juniorzy – Kamil Kukuła (AZS AWF Poznań)
  • bieg 30m juniorzy młodsi – Sebastian Korol (Cresovia Białystok)
  • bieg 1500m juniorzy – Krystian Wiśniewski (AZS AWF Poznan)
  • bieg 1500m juniorzy młodsi – Gracjan Michalak (KKS Nowa Sól)
  • poręcze i drążek juniorzy – Paweł Domiński (AZS AWF Poznań)
  • poręcze i drążek juniorzy młodsi – Aleksy Datoń (Nadwiślan Kraków)
  • pływanie juniorzy – Adrian Kłos (Astoria Bydgoszcz)
  • pływanie juniorzy młodsi – Dominik Macewicz (Zawisza Bydgoszcz)
  • rzut piłką juniorzy – Jakub Wojciechowski (UKS Koszałek Węgorzewo)
  • rzut piłką juniorzy młodsi – Kamil Mikołajewski (Zawisza Bydgoszcz)
  • Siła/ moc juniorzy – Paweł Domiński (AZS AWF Poznań)
  • Siła/ moc juniorzy młodsi – Aleksy Datoń (Nadwiślan Kraków)
  • siła/ praca juniorzy – Grzegorz Ludwiczak (Warta Poznań)
  • siła/ praca juniorzy młodsi – Igor Stasik (AZS AWF Poznań)
  • wyniki ogólne juniorzy – Adrian Kłos (Astoria Bydgoszcz)
  • wyniki ogólne juniorzy młodsi – Igor Stasik (AZS AWF Poznań)

Kanadyjkarki:

  • juniorki – Julia Walczak (OKSW Olsztyn)
  • juniorek młodszych – Amelia Braun (Zawisza Bydgoszcz)
  • bieg 30m juniorki – Ewelina Antos (AZS AWF Poznań)
  • bieg 30m juniorki młodsze – Aleksandra Gleaser (Posnania Poznań)
  • bieg 1500m juniorki – Paulina Gęściak (Zawisza Bydgoszcz)
  • bieg 1500m juniorki – Klaudia Michałowska (Zawisza Bydgoszcz)
  • poręcze i drążek juniorek – Ewelina Antos (AZS AWF Poznań)
  • poręcze i drążek juniorek młodszych – Klaudia Trzcińska (UPKS Poncio Lidzbark)
  • pływanie juniorki – Julia Marucha (MOSM Tychy)
  • pływanie juniorki młodsze – Klaudia Trzcińska (UPKS Poncio Lidzbark)
  • rzut piłką juniorek – Aleksandra Jacewicz (OTK Opole)
  • rzut piłką juniorek młodszych – Aleksandra Glaeser (Posnania Poznań)
  • siła/ moc juniorki – Julia Walczak (OKSW Olsztyn)
  • siła/ moc juniorki młodsze – Amelia Braun Zzawisza Bydgoszcz)
  • siła/ praca juniorki – Adrianna Antos (AZS AWF Poznań)
  • siła/ praca juniorki młodsze – Amelia Braun (Zawisza Bydgoszcz)
  • wyniki ogólne juniorki – Julia Walczak (OKSW Olsztyn)
  • wyniki ogólne juniorki młodsze – Amelia Braun (Zawisza Bydgoszcz)

Kajakarki

  • juniorki – Julia wieczorek (Stomil Poznań)
  • juniorki młodsze – Patrycja Szewczyk (UKS Olimpijczyk Nowe Chechło)
  • bieg 30m juniorki – Sandra Ostrowska (UKS Motława Gdańsk)
  • bieg 30m juniorki młodsze – Anna Mielnik (MOSM Tychy)
  • bieg 1500m juniorki – Sandra Ostrowska (UKS Motława Gdańsk)
  • bieg 1500m juniorki – Magdalena Szczęsna (Jezioro Tarnobrzeg)
  • poręcze i drążek juniorek – Julia Olszewska (Piast Agrochem Człuchów)
  • poręcze i drążek juniorek młodszych – Patrycja Szewczyk (UKS Olimpijczyk Nowe Chechło)
  • pływanie juniorki – Agata Zielińska (Fala Lublin)
  • pływanie juniorki młodsze – Emilia Pinna (MOSM Tychy)
  • rzut piłką juniorek – Patrycja Lebioda (UKS Kajak Trzcianka)
  • rzut piłką juniorek młodszych – Oliwia Troka (astoria Bydgoszcz)
  • siła/ moc juniorki –  Julia Olszewska (Piast Agrochem Człuchów)
  • siła/ moc juniorki młodsze – Anna Mielnik (MOSM Tychy)
  • siła/ praca juniorki – Julia Wieczorek (Stomil Poznań)
  • siła/ praca juniorki młodsze – Emilia Pinna (MOSM Tychy)
  • wyniki ogólne juniorki- Sandra Ostrowska (UKS Motława Gdańsk)
  • wyniki ogólne juniorkimłodsze – Anna Mielnik (MOSM Tychy)

Wyniki – Woda 2000m

Wyniki – Woda 1000m

Wyniki – Woda – Całość

Wyniki bieg 30m

Wyniki bieg 1500m

Wyniki poręcze i drążek

Wyniki pływanie

Wyniki rzut piłką

Wyniki siła/moc

Wyniki siła/ praca

Wyniki ogólne