Znamy zwycięzców Memoriału Kulczaka


W minioną sobotę 26 maja o godz.10.40 nad jeziorem w Pamiątkowie (plaża UMiG Szamotuły) odbyły się Regaty Kajakowe XVI Memoriał im. Andrzeja Kulczaka oraz Ranking młodzików i dzieci. A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji

C1 3000m dzieci – Amelia Sołtysińska (Posnania Poznań)

K2 500m juniorek mł. – Katarzyna Skorupińska/ Nikola Sita (Zryw Wolsztyn)

K4 500m młodziczek – Michalina Banasiak/ Lena Felsmann/ Majka Janowicz/ Aleksandra Zbroszczyk (Kajaka Trzcianka)

K1 1000m dzieci (2006r.) – Thomas Scibilia (Posnania Poznań)

C1 1000m młodzików – Eryk Wilga (Warta Poznań)

K1 1000m dzieci (2007r.) – Mateusz Nieborak (Zryw Wolsztyn)

K2 500m juniorów mł. – Bartosz Hałas/ Dastin Malinowski (AZS AWF Poznań)

C1 1000m młodzików – Kacper Grzelski (Posnania Poznań)

C2 500m OPEN – Anna Czajkowska/ Oliwia Szarzyńska (Warta Poznań)

K1 1000m młodzików – Krzysztof Jokiel (Zryw Wolsztyn)

K2 500m młodziczek – Julia Piechocka/ Magdalena Radna (Zryw Wolsztyn)

C1 500m juniorek mł. – Anna Czajkowska (Warta Poznań)

K1 1000m młodzików – Kacper Konieczny (Posnania Poznań)

K4 500m juniorek mł. – Wiktoria Chłopkowiak/ Oliwia Szorcz/ Oliwia Klemczak/ Natalia Wojciechowska (Energetyk Poznań)

C1 500m dzieci – Aleks Szmagaj (Posnania Poznań)

K1 1000m dzieci – Zofia Burdajewicz (Zryw Wolsztyn)

C2 500m młodzików – Szymon Sobczak/ Jakub Nowicki (Posnania Poznań)

K4 500m dzieci – Mikołaj Mijakowski/ Marcel Raszeja/ Grzegorz Wawrzyniak/ Igor Płaczek (Posnania Poznań)

K1 1000m młodziczek – Daria Kasperek (AZS Politechnika Poznań)

C1 500m młodziczek – Karolina Seydelewicz (Posnania Poznań)

K2 500m młodzików – Przemysław Kokociński/ Krzysztof Jokiel (Zryw Wolsztyn)

K2 500m dzieci – Kuba Wojciechowski/ Jakub Szorcz (Energetyk Poznań)

K1 500m juniorów mł. – Bartosz Hałas (AZS AWF Poznań)

C2 500m dzieci – Krystian Kubica/ Marceli Krawiec (Warta Poznań)

K4 500m dziewczynek – Wiktoria Loba/ Weronika Jagsch/ Natalia Szuchnik/ Aleksandra Rosenberger (Posnania Poznań)

K1 500m Open – Dominik Rzepczyński (AZS Poznań)

K1 500m Open – Patrycja Hołysz (Energetyk Poznań)

K2 500m dzieci – Natalia Dubicka/ Zuzanna Prasał (Viking Małomice)

T2 300m – Karolina Pielin/ Tadeusz Kasprzak (Posnania Poznań)

K1 1000m młodziczek – Julia Piechocka (Zryw Wolsztyn)

K4 500m młodzików – Mateusz Pietrzak/ Nicholas Scibilia/ Jan Jobski/ Wiktor Walkowiak (Posnania Poznań)

K1 500m masters – Blażej Andrzejewski (UKS Pamiątkowo)

K4 500m juniorów mł. – Bartosz Hałas/ Dastin Malinowski/ Kornel Wąsowicz/ Seweryn Kijewski (AZS AWF Poznań)

K1 500m juniorek mł. – Natalia Wojciechowska (Energetyk Poznań)

W punktacji klubowej zwyciężyła Posnania Poznań (337 pkt.) przed AZS AWF Poznań (227 pkt.) i UMKS Zryw Wolsztyn (142 pkt.)

Wszystkie wyniki