Znamy zwycięzców Rankingu Kajakarzy edycji 2016/2017


Już w najbliższą sobotę, 18 listopada zapraszamy wszystkich działaczy, sędziów, trenerów, rodziców i przede wszystkich Was drodzy zawodnicy na II Wielkopolską Galę Młodzików – podsumowującą Ogólnorozwojowy ranking 2016/2017. Spotkanie odbędzie się tuż po rankingu o godz. 13.00 na Przystani KS Posnania Poznań, ul. Wioślarska 72. A oto klasyfikacja rankingowa:

Młodziczki 2003 r.

1.m Weronika Jackowska (KTW) – pkt. 75 – trener Radoslaw Jackowski

2.m Katarzyna Skorupińska (WOL) – pkt. 65

3.m Wiktoria Ratajczak (AZS) – pkt. 62

4.m Emilia Cieślewicz (WAR) – pkt   58

5.m Maria Koch (UKS 6) – pkt. 56

6.m Weronika Aleksandrowicz (KTW) – pkt. 52

Młodzicy 2003 r.

1 m Leon Wiśniewski (UKS BŁY) – pkt. 123 – tr. Małgorzata Wardowicz

2.m Seweryn Kijewski (AZS) – pkt. 116

3.m Krzysztof Szafraniec (POS) – pkt. 115

4.m Tomasz Koperski (UKS ZAL) – pkt. 113

5.m Krzysztof Burdajewicz (WOL) – pkt. 99

6.m Radosław Chełmowski (UKS-ZAL) – pkt. 98

Młodzicy kanadyjkarze 2003 r.

1.m Mateusz Józwiak (AZS) – pkt. 22 – tr. Dawid Gluza

2.m Michał Miśnik (AZS) – pkt. 16

3.m Tomasz Janczak (POS) – pkt.16

4.m Jakub Piechocki (POS) – pkt.14

5.m Mateusz Sobczak (POS) – pkt 12

Młodziczki kanadyjki 2003 r.

1.m Luiza Fechner (POS) – pkt. 19 – tr. Marek Schmidt

2.m Aleksandra Glaser (POS) – pkt. 18

3.m Martyna Dagielska – pkt. 5

Młodziczki kanadyjkarki 2004 r.

1.m Halina Górniak (POS) – pkt. 13 – tr. Marek Schmidt

2.m Karolina Sedlewicz (POS) – pkt. 5

3.m Patrycja Marciniak (POS) – pkt. 5

Dzieci dziewczynki kanadyjkarki   

1.m Marta Brzezińska (POS) – pkt. 11 tr. Danuta Promińska

Dziei  Dziewczynki

1.m Zuza Gościniak (AZS) – pkt. 63 – tr. Marzena Wyszkowska

2.m Patrycja Szymańska (WAR) – pkt. 59

3.m Amelia Getner (WOL) – pkt. 51

4.m Berenika Kasprzyk (WAR) – pkt. 49

5.m Daria Kasperek (POL) – pkt. 48

6.m Julia Wawrzyniak (UKS-6) – pkt. 43

Dzieci Chłopcy

1.m Igor Wyszkowski (AZS) – pkt. 139 – tr. Marzena Wyszkowska

2.m Karol Grześ (KAJ TRZCIANKA) – pkt. 137

3.m Tomas Scybilia (POS) – pkt. 121

4.m Jan Wiśniewski (UKS-BŁY) – pkt. 118

5.m Kacper Konieczny (POS) – pkt. 116

6.m Mikołaj Rechul (AZS) – pkt. 105

Dzieci Chłopcy Kanadyjki

1.m Aleksander Szmagaj (POS) pkt. 46 – tr. Danuta Prominska

2.m Kacper Grzelski (POS) – pkt. 34

3.m Krzysztof Kubica (WAR) – pkt. 32

4.m Kacper Filipczak (POS) – pkt. 27

5.m Bartłomiej Wojtczak (POS) – pkt. 24

6.m Nikodem Gromadecki (WAR) – pkt. 23

Młodziczki 2004 r.

1.m  Lena Kosmaczewska (AZS) – pkt. 69 – tr. Marzena Wyszkowska

2.m  Julia Piechocka (WOL) – pkt. 66

3.m  Patrycja Janusz (KTW) – pkt. 63

4.m  Radna Magdalena (KTW) – pkt. 58

5.m  Oliwia Klemczak (ENE) – pkt. 54

6.m  Julia Prządka (WOL) – pkt. 43

Młodzicy 2004 r.

1.m Bartosz Klonowski (AZS) – pkt. 116 – tr. Marzena Wyszkowska

2.m Nikolas Scybilia (POS) – pkt. 110

3.m Krzysztof Jokiel (WOL) – pkt. 105

4.m Jarosław Kajdanek (ENE) – pkt. 101

5.m Jan Jobski (POS) – pkt. 94

6.m Mateusz Pietrzak (POS) – pkt. 83

7.m Fabian Schlabs (POL) pkt. 83

Młodzicy Kanadyjki 2004 r.

1.m Eryk Wiga (WAR) – pkt. 68 – tr. Ewa Krawiec – Bresińska

2.m Jakub Nowacki (POS) – pkt. 60

3,m Piotr Kujawa (AZS) – pkt. 57

4.m Kacper Szmagaj (POS) – pkt. 57

5.m Nikodem Majewski (POS) – pkt. 46

6.m Baszyński Antoni (WAR) – pkt. 44