Znamy zwycięzców regat kajakowych „Błyskawica Open”


8 września na jeziorze w Pamiątkowie ponad 270 zawodników z 15 klubów wystartowało w Regatach kajakowych „Błyskawica Open” oraz Nowej edycji Rankingu Młodzików i Dzieci WZKAJ. A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

K1 dzieci 1000m – Wiktoria Loba (Posnania Poznań)

C1 dzieci 1000m Nikodem Gromadecki (Warta Poznań)

K1 dzieci 1000m – Mateusz Nieborak (Zryw Wolsztyn)

K1 młodziczek (2006) 1000m – Natalia Szuchnik (Posnania Poznań)

C1 młodzików (2006) 1000m – Marceli Krawiec (Warta Poznań)

K1 młodzików (2006) 1000m – Tchomas Scibilia (Posnania Poznań)

K1 młodziczek (2005) 1000m – Zuzanna Gościniak (AZS-AWF Poznań)

C1 młodzików (2005) 1000m – Kacper Grzelski (Posnania Poznań)

K1 młodzików (2005) 1000m – Kacper Konieczny (Posnania Poznań)

K4 juniorów mł. 500m – Krzysztof Jokiel/ Krzysztof Burdajewicz/ Patryk Tomaszewski/ Przemysław Kokociński (Zryw Wolsztyn)

K2 dzieci 500m – Wiktoria Loba/ Weronika Jagsch (Posnania Poznań)

K1 juniorek mł. 500m – Julia Piechocka (Zryw Wolsztyn)

C1 młodziczek 500m – Weronika Szymańska (Warta Poznań)

K4 młodziczek 500m – Zuzanna Gościniak/ Amelia Ludwiczak/ Zosia Kobryń/ Lidia Bartkowiak (AZS-AWF Poznań)

K1 juniorów mł. 500m – Krzysztof Jokiel (Zryw Wolsztyn)

C2 dzieci 500m – Nikodem Gromadecki/ Aleks Wilga (Warta Poznań)

K4 dzieci 500m – Prejs/ Jędroszkowiak/ Kobuż / Paiser (UKS Zalew Jerzykowo)

K2 młodzików 500m – Kacper Konieczny/ Tchomas Scibilia (Posnania Poznań)

C2 młodzików 500m – Kacper Filipczak/ Kacper Grzelski (Posnania Poznań)

K2 juniorek mł. 500m – Julia Piechocka/ Zuzanna Żok (Zryw Wolsztyn)

K4 dzieci 500m – Mikołaj Mijakowski/ Grzegorz Wawrzyniak/ Marcel Raszeja/ Dawid Jackowiak (Posnania Poznań)

K1 open 500m – Nikola Sita (Zryw Wolsztyn)

K1 open 500m – Stanisław Szafraniec (Posnania Poznań)

K2 młodziczek 500m – Amelia Getner/ Zofia Burdajewicz (Zryw Wolsztyn)

K2 juniorów mł. 500m – Krzysztof Burdajewicz/ Krzysztof Jokiel (Zrwy Wolsztyn)

K4 młodzików 500m – Igor Wyszkowski/ Mikołaj Wąsowicz/ Mikołaj Rechul/ Mikołaj Mermela (AZS-AWF Poznań)

K2 dzieci 500m – Maksymilian Wyrzykowski/ Daniel Duszyński (Kajak Trzcianka)

C2 młodziczek 500m – Marta Brzeźnska/ Zuzana Kinast (Posnania Poznań)

K4 juniorek mł. 500m – Julia Piechocka/ Magdalena Radna/ Zuzanna Żok/ Aleksandra Dałkowska (Zryw Wolsztyn)

Wszystkie wyniki